OPT. Razdjelnik 1/2 (50%-50%) Click

OPT. Razdjelnik 1/2 (50%-50%) Click #80630P2

Cijena: 500,00 kn
Brand: EmmeEsse
  • Optički razdjelnik za distribuciju signala 1/2
  • Valna duljina: (1310 nm, 1550 nm 0)
  • Vrsta vlakana: single mode - single mode fiber Corning SMF-28e XB
  • Optički konektor: Clik