OPT. Razdjelnik 1/4 (4x 25%) Click

OPT. Razdjelnik 1/4 (4x 25%) Click #80630P4

Cijena: 700,00 kn
Brand: EmmeEsse
  • Optički razdjelnik za distribuciju signala 1/4
  • Valna duljina: (1310 nm, 1550 nm 0)
  • Vrsta vlakana: single mode - single mode fiber Corning SMF-28e XB
  • Optički konektor: Clik